دکل مهاری G45

دکل مهاری G45 به خاطر سبکی وزن و قیمت و هزینه مناسب تامین و نصب، در مقایسه با سایر انواع دکل ها در کشور ایران به عنوان یک راه حل دائمی و کم هزینه مورد استقبال و کاربرد گسترده قرار گرفت. و متاسفانه در ایران بدون رعایت فاصله استاندارد مورد نیاز جهت نصب سیم مهارها (بکسل) و بدون محاسبه بارگذاری مناسب هر دکل، دکل های مهاری به صورت انبوه و غیر استاندارد در همه جای کشور و به خصوص شهرهای بزرگ مورد استفاده قرار گرفته شد، که این موضوع منجر به سقوط دکل های مهاری G45 در زمان های مختلف شده است.

دکل های مهاری قابل نصب بر روی زمین و یا پشت بام های منازل و ادارات می باشد. همچنین ارتفاع بلند برج ها و ساختمان ها در کلان شهرها بهترین محل برای نصب آنتن های مخابراتی ، بی سیم و یا دیش های کوچک اینترنت بر روی دکل مهاری به حساب می آیند.

اگر سطح زمین محل قرارگیری و نصب دکل G45 باشند به دلیل ارتفاع طولی بلند دکل، فضای زیادی جهت نصب سیم های مهار نیاز می شود که این فضا حداقل باید به شعاع ۳/۱ ارتفاع دکل در نظر گرفته شود.

نقشه دکل مهاری G45

نقشه دل مهاری g45

کاربرد و ویژگی دکل مهاری G45

  •  نصب آنتن های بی سیم
  •  دیش های کوچک اینترنت
  •  وزن پایین و سبک دکل G45
  •  قیمت مناسب
  •  سهولت در نصب و باز کردن دکل مهاری G45

دکل G45

دکل مهاری G45 از قطعات و سکشن های پیش ساخته ۳ متری ساخته می شود ، پایه های این نوع دکل از لوله با قطر ۳۳/۷ و ضخامت ۲ میلیمتر می باشد . قطعات داخلی آنها شامل بریس و هوریزنتال از نوع میلگرد ساده نمره ۸ یا ۱۰ می باشد و به صورت خرپایی به هم متصل می شوند. عدد مقابل G بیانگر عرض قاعده بخش ها به سانتیمر است.

سکشن های دکل G45 تولیدی نیک نور از نظر نحوه ی مونتاژ و گالوانیزه ، دارای بهترین کیفیت تولیدی در بازار ایران می باشد . تمامی متعلقات تحویلی همراه این دکل ها از قبیل پیچ و مهره ، سیم مهار ، بیس پلیت ، کلمس ( کرپی ) ، گوشواره ، مهارکش ، انکراد ( عصایی ) ، انکربولت ، بیس پلیت ، تاج ، چراغ چشمک زن و … دارای بالاترین کیفیت بازار و از جنس درجه ۱ بوده.

دکل مهاری g45
نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت نیک نور

این صفحه را به اشتراک بگذارید