دکل مهاری G45

دکل مهاری G45 به خاطر سبکی وزن و قیمت و هزینه مناسب تامین و نصب، در مقایسه با سایر انواع دکل ها در کشور ایران به عنوان یک راه حل دائمی و کم هزینه مورد استقبال و کاربرد گسترده قرار گرفت. و متاسفانه در ایران بدون رعایت فاصله استاندارد مورد نیاز جهت نصب سیم مهارها (بوکسل) و بدون محاسبه بارگذاری مناسب هر دکل، دکل های مهاری به صورت انبوه و غیر استاندارد در همه جای کشور و به خصوص شهرهای بزرگ مورد استفاده قرار گرفته شد، که این موضوع منجر به سقوط دکل های مهاری در زمان های مختلف شده است.

دکل های مهاری قابل نصب بر روی زمین و یا پشت بام های منازل و ادارات می باشد. همچنین ارتفاع بلند برج ها و ساختمان ها در کلان شهرها بهترین محل برای نصب آنتن های مخابراتی ، بی سیم و یا دیش های کوچک اینترنت بر روی دکل مهاری به حساب می آیند.

اگر سطح زمین محل قرارگیری و نصب این دکل ها باشند به دلیل ارتفاع طولی بلند دکل، فضای زیادی جهت نصب سیم های مهار نیاز می شود که این فضا حداقل باید به شعاع ۳/۱ ارتفاع دکل در نظر گرفته شود.

نقشه دکل مهاری G45

نقشه دل مهاری g45

کاربرد و ویژگی دکل مهاری G45

  •  نصب آنتن های بی سیم
  •  دیش های کوچک اینترنت
  •  وزن پایین و سبک
  •  قیمت مناسب
  •  سهولت در نصب و باز کردن

مشخصات دکل مهاری G45

دکل مهاری G45 از قطعات و سکشن های پیش ساخته ۳ متری ساخته می شود ، پایه های این نوع دکل از لوله با قطر ۳۳/۷ و ضخامت ۲/۵ میلیمتر می باشد . قطعات داخلی آنها شامل بریس و هوریزنتال از نوع میلگرد ساده نمره ۸ یا ۱۰ می باشد و به صورت خرپایی به هم متصل می شوند. عدد مقابل G بیانگر عرض قاعده بخش ها به سانتیمر است.

سکشن های تولیدی نیک نور از نظر نحوه ی مونتاژ و گالوانیزه ، دارای بهترین کیفیت تولیدی در بازار ایران می باشد . تمامی متعلقات تحویلی همراه این دکل ها از قبیل پیچ و مهره ، سیم مهار ، بیس پلیت ، کلمس ( کرپی ) ، گوشواره ، مهارکش ، انکراد ( عصایی ) ، انکربولت ، بیس پلیت ، تاج ، چراغ چشمک زن و … دارای بالاترین کیفیت بازار و از جنس درجه ۱ بوده.

نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت نیک نور

این صفحه را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter