محبوب ترین مقالات

مقالات

در این مطلب ابتدا به تعریف روشنایی پرداخته و تفاوت آن را با درخشندگی بررسی کرده و در آخر مفهوم روشنایی در محیط های باز و بسته را با یکدیگر مقایسه میکنیم.

در این مطلب ابتدا به تعریف انواع پل عابر پیاده ساده ، کابلی و قوسی می پردازیم و سپس خصوصیات هر یک از پل ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

در این مطلب با مفهوم درجه حفاظتی و معنای هر عدد در کنار عبارت IP را بررسی خواهیم کرد. همچنین در آخر با ذکر چند نمونه مثال به شرح کامل این موضوع خواهیم پرداخت.

در این مطلب تفاوت های دو پوشش گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد را مورد بررسی قرار می دهیم و کاربرد هر یک را با دیگری مقایسه می کنیم

در این مطلب با اتصال قطعات دکل ها با استفاده از فلنج و یا به صورت اورلپ آشنا میشویم و مزیت هر یک را نسبت به دیگری بررسی خواهیم کرد.

در این مطلب با مفهوم گالوانیزه گرم، فوائد استفاده از آن نسبت به دیگر روش های پوشش و در آخر مراحل فرایند گالوانیزه گرم به طور کامل توسط شرکت نیک نور آشنا میشویم

در این مطلب با کلیات پایه چراغ لوله ای و چند وجهی و کاربرد هرکدام آشنا میشویم و در انتها به بررسی مزیت ها و معایب هر کدام و مقایسه این دو محصول با یکدیگر می پردازیم.

در این مطلب به معرفی انواع چراغ های روشنایی LED , COB و SMD و بررسی مزیت ها و معایب هر کدام خواهیم پرداخت. همچنین با مقایسه این سه چراغ خواهیم گفت : هر کدام برای چه کاربردی استفاده می شود.