استرابورد

استرابورد ، یک استند ایستاده پرتابل تبلیغاتی است که برای اولین بار در سال ۱۳۹۰ در تهران به صورت آزمایشی، استفاده شد و امروزه به دلیل مزیت های فراوان استرابورد، به یکی از سازه های تبلیغاتی مهم در خیابان ها تبدیل شد. اگر بخواهیم تعریف دیگری از این سازه داشته باشیم باید گفت: استرابورد ها همان بیلبورد های تبلیغاتی هستند که در اندازه های کوچک تر و مستطیل شکل عمودی طراحی میشوند. علاوه بر این جایگزین بسیار مناسبی برای سازه های قدیمی فرسوده هستند. در ادامه به بررسی کامل این محصول خواهیم پرداخت

نقشه استرابورد

نقشه استرابورد
 فک ثابت بالا 
 هولدر 
 فک متحرک پایین 
 ستون استرابورد 

مشخصات سازه استرابورد

این سازه در هر ابعادی قابل ساخت است اما طبق استاندارد های سازمان زیباسازی شهرها این سازه در ابعاد ۴ در ۳ متر تولید میشود که البته با درنظر گرفتن ابعاد واقعی چاپ و نصب بنر این اندازه به ۲.۸۰ در ۳.۸۰ متر میرسد. استرابود با ارتفاع حدوده ۶ متر از سطح زمین نصب میشود به همین دلیل دید بسیار عالی برای رانندگان خودرو و افراد رهگذر دارد. به طور کلی استرابود از یک ستون اصلی دو محور افقی فرعی متحرک در قسمت بالا و پایین ساخته شده است که بنر بر روی انها نصب و توسط چهار بازوی گوشواره ای در کناره های سازه ، مهار میشود علاوه برآن، این چهاربازو وظیفه صاف کردن بنر و جلوگیری از چروک دیده شدن آن را نیز دارند.

مزیت استرابورد

اولین و مهم ترین مزیت این سازه سریع النصب بودن آن است. تکنسین کار میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به سایر سازه ها، بنر را بر روی استرابورد نصب و یا تعویض نماید.
دومین برتری این سازه پرتابل ویا قابل حمل بودن آن است که به شما اجازه میدهد، استرابورد را به هر مکان دلخواهی جا به جا کنید.
مزیت سوم هزینه تبلیغات بر روی استرابورد است که نسبت به سازه های دیگر تبلیغات شهری قیمت مقرون به صرفه ای دارد.
مزیت چهارم را در قسمت قبلی همانطور که گفتیم زاویه دید پایین تر این سازه است که باعث میشود دید خوبی داشته باشد و کارایی آن را بالاتر میبرد.
استرابورد به دلیل کوچک بودن و داشتن وزن پایین، کم خطر می باشد
این سازه اگر به درستی نصب شود، نه تنها زیبایی شهری را مخدوش نمیکند بلکه باعث زیبایی آن نیز میشود.

مشخصات استرابورد
ارتفاع
6 متر
مونتاژ
پیج و مهره
پوشش
رنگ صنعتی
قابلیت نصب پرژکتور
دارد

نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت نیک نور

مطالب مرتبط

موذنی

هزینه خرید هر استرابورد

ادمین سایت

سلام جناب موذنی، قیمت هر استرابورد به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. اصلی ترین آن ابعاد استرابورد و ماده اولیه مورد استفاده در ساخت آن می باشد.

گودرطی

لطفا به شماره ی،زیر قیمت استرابورد ۲ رو و یکرو را واتساپ نمایید. برای اصفهان… میخوام نصب کنم…۲ تا دو رو و ۳ تا یکرو

ادمین سایت

سلام جناب گودرطی، بله حتما، همکاران من امروز باهاتون تماس گرفته و راهنماییتون میکنند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید