پل عابر پیاده

 پل عابر پیاده سازه ای است که برای حفظ ایمنی شهروندان در محل های شلوغ و پرترافیک نصب می شود و علاوه بر جنبه ایمنی ، قابلیت نصب تابلوهای تبلیغاتی را نیز دارد که این مسئله در محل های پرترافیک علاوه بر تامین هزینه های ساخت پل ، میتواند برای کارفرما جنبه درآمدزایی نیز داشته باشد. این سازه ها بر روی حداقل دو پایه لوله ای یا چندوجهی نصب می شوند و می توانند به پله برقی یا آسانسور ویژه معلولین نیز مجهز گردند.

پل عابر پیاده مکانیزه

با گسترش شهرها و افزایش جمعیت، به جهت رفت و آمد راحت و سریع تر و همچنین ایمنی عابران و خودروها، ساخت پل عابر پیاده امری ضروری و مهم است. به دلیل استفاده افراد سالخورده ، ناتوان و کودکان از پل عابر پیاده، این سازه ها می بایست مکانیزه شوند، مکانیزه کردن پل عابر پیاده میتواند به دو شکل اضافه کردن پله برقی ویا آسانسور صورت پذیرد.

نقشه پل عابر پیاده

نقشه پل عابر پیاده

نصب پل عابر پیاده

برای نصب پل عابر پیاده ابتدا ستون ها نصب و تراز می گردد. سپس عرشه را روی زمین در یک ، دو یا سه قسمت مونتاژ و توسط یک یا دو جرثقیل روی ستون ها قرار می دهند. در مرحله بعدی پیچ های پل عابر پیاده محکم می شوند و در مرحله آخر راه پله ها و آسانسور ها نصب می شوند.

سازه پل عابر پیاده ، لوله ای و توسط اتصال فلنچی به یکدیگر متصل می شوند. بعد از اتمام کار قسمت هایی از پل که هنگام نصب دچار پریدگی رنگ شده است را توسط ابزار مخصوص لکه گیری میکنند.

پل عابر پیاده
نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت نیک نور

محصول ما را به اشتراک بگذارید