سینی کابل

سینی کابل معمولا در کارخانجات و مراکز صنعتی به منظور کابل کشی و عبور کابل های فرمان، سیگنال، قدرت و کنترل و به طور کلی کابل هایی که در اثر عبور جریان، گرمای بیش از اندازه تولید نمی کنند، استفاده می شود. برای اینکار، از سینی های فلزی با پوشش گالوانیزه یا رنگ استفاده میشود. این سینی ها توسط پیچ و مهره به براکتهای مخصوص بسته شده و کابل ها در آن قرار می گیرند.
طراحی سینی کابل با رعایت استاندارد های جهانی به نحوی که بیشترین تحمل بار و دوام کافی در شرایط آب و هوایی مختلف را داشته باشد به دو صورت مشبک و غیر مشبک انجام می شود. همچنین اگر به لبه سینی کابل دقت نمایید ارتفاع حدوده 30 الی 150 میلی متر مشاهده می شود که به منظور مقاومت و تحمل بار طراحی شده است.

پوشش سینی کابل

مرسوم ترین روش برای پوشش سینی کابل، روش گالوانیزه کردن آنهاست، این پوشش علاوه بر مقرون به صرفه بودن در مقابل مواد شیمیایی محیطی دارای مقاومت بالایی می باشد.
گالوانیزه کردن سینی کابل به دو روش گرم و سرد صورت میگیرد، گالوانیزه گرم : که از ورقهای سیاه برای ساخت آن استفاده می شود و پس از اتمام ساخت سینی را در حمام فلز روی مذاب غوطه ور می کنند که در انتها فلز روی، سطح داخلی و خارجی سینی را می پوشاند.معمولا” برای محیط های مرطوب و فضا های آزاد استفاده می شود. گالوانیزه فابریک : که از ورقهای گالوانیزه برای ساخت آن استفاده می شود و معمولا” برای مکان‌های مسقف استفاده می‌شوند. (تفاوت گالوانیزه گرم و سرد)

لوازم جانبی سینی کابل

رابط سینی کابل

رابط

درب سینی کابل

درب ( کاور )

براکت سینی کابل

براکت

زانویی سینی کابل

زانویی

سه راهی

چهار راهی

cover clamp ( بست )

دامنه تولید سینی کابل
ضخامت
از 0.8 الی 3 میلی متر
عرض
از 50 الی 1100 میلی متر
طول
از 1 الی 6 متر
ورق مصرفی
فولادی ST37 یا روغنی
پوشش
گالوانیزه گرم – گالوانیزه فابریک – با رنگ کوره ای و الکترواستاتیک
نوع بسته بندی
طبق سفارش مشتری
نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت نیک نور

این صفحه را به اشتراک بگذارید