دکل دوربین

امروزه با توجه به معضلات ترافیکی موجود در اماکن شهری، خیابان ها، بزرگراه ها و همچنین جاده های بین شهری، وجود دکل دوربین و دوربین های ترافیکی و امنیتی بیش از پیش احساس می شود. دوربین های اسپید دام، بولت، پلاک خوان، تردد شمار و کنترل سرعت از انواع دوربین هایی هستند که برای حفظ امنیت و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در شهرها و جاده ها نصب می شود. برای استفاده درست از این دوربین ها، ایجاد زاویه مناسب، افزایش برد میدان دید و همچنین کاهش دسترسی عمومی، نیازمند استفاده از انواع دکل دوربین و پایه های طراحی شده هستیم. دکل ها و پایه های دوربین دارای ویژگی های خاصی هستند که برخی از این ویژگی ها به شرح زیر می باشند:

خصوصیات دکل دوربین

ارتفاع : ارتفاع دکل دوربین از ۲ متر شروع شده و بسته به محل نصب، شرایط آب و هوایی، میدان دید و همچنین درخواست سفارش دهنده تا ۳۰ متر افزایش پیدا می کند. همچنین لرزش نوک این نوع دکل ها به طور معمول کمتر از ۲ سانتیمتر در باد ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت لحاظ می‌شود. لازم به ذکر است که طراحی دکل برای هر سرعت بادی و با در نظر گرفتن هر مقدار لرزشی امکان پذیر است.

ساختار بدنه : چند وجهی بودن، سطح مقطع بزرگتر، ضخامت ورق آهن و نوع ساختار دکل همه و همه از مواردی هستند که باعث مقاومت هرچه بیشتر در برابر ضربات فیزیکی و بادهای شدید شده و عموما از حرفه ای ترین نوع دکل دوربین هستند، سنجیده می شوند.

طریقه مونتاژ : مونتاژ دکل ها بسته به سفارش مشتری به دو صورت فلنچی (به وسیله اتصالات صفحه فلنچ و پیچ و مهره بر روی یکدیگر متصل می شوند ) و یا اورلپی (قطعات دکل به صورت هرمی و با دو قطر غیر همسان توسط ابراز مخصوص داخل یکدیگر فیت می شوند )

نقشه دکل دوربین

نقشه دکل دوربین
 بازو 
 بازو 
 سایبان دوربین 
 محل نصب نردبان پرتابل 
 استند باکس 
 دریچه دسترسی 
 فلنچ 
 دوربین اسپیددام 
 دریچه دسترسی 

 

نوع پوشش : برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی ورق آهن بکار رفته در محصولات از دو نوع پوشش حفاظتی گالوانیزه گرم (بصورت آبکاری و غرقه شدن محصول در استخر یا حمام روی) و یا رنگ آلکیدی، اپوکسی و پلی اورتان (بصورت رنگ کاری هوا خشک و اسپری کردن مخلوطی از رنگ و رزین) صورت می گیرد

نوع دوربین : شرکت نیک نور متناسب با نیاز همکاران آماده تولید و ارائه انواع دکل دوربین برای دوربین های ثابت ، متحرک (اسپید دام) و پلاک خوان می باشد.

نقشه دکل دوربین

نصب پرژکتور : با تاریک شدن هوا و کم شدن دید دوربین های نصب شده بر روی دکل نیاز به یک منبع نور جهت تامین روشنایی مورد نیاز دوربین در شب است. از این رو دکل دوربین باید قابلیت نصب یک یا چند پرژکتور با تامین نور مناسب را داشته باشند.

اتصال بازو : بسته به محل نصب و نوع کاربری دکل می توان بازو های مختلف، در طرح های متنوع را به دکل های اضافه کرد.

نصب نردبان : به منظور دسترسی به دوربین جهت عملیات تعمیر و نگهداری است.

دکل دوربین مدابسته

موارد کاربرد دکل دوربین

  •  کنترل تردد های جاده ای و شهری
  •  پارک ها و مکانهای تفریحی
  •  میادین
  •  استادیوم های ورزشی
  •  سایتهای نفت و گاز و پتروشیمی
  •  محوطه نمایشگاه ها
  •  فروشگاه ها
  •  باراندازها ، بنادر و فرودگاه ها
  •  کارخانه ها
  •  مکان های تاریخی

قیمت دکل دوربین

قیمت دکل دوربین با توجه به ویژگی های پایه متفاوت است. مسئله ای که برای همکاران ما همیشه یک چالش مهمی بوده است و باعث ایجاد سوال هایی همچون “چرا یک دکل ارزان و یا گران می باشد” شده است. پارامترهایی که هنگام خرید دکل دوربین میتواند روی قیمت آن تاثیر گذارد شامل: ارتفاع دکل ، نوع پوشش ، ضخامت ورق آهن ، تعداد سفارش ، کیفیت قطعات ، قطر دهنه بالا و پایین ، بازودار و یا بدون بازو و طول آن ، نوع مونتاژ (اورلپی یا فلنچی) ، تعداد دوربین ، تجهیزات جانبی متصل به دکل و به طور کلی وزن دکل می باشد.

دکل دوربین

شما میتوانید به طور 24 ساعته با کارشناسان شرکت نیک نور تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز دکل دوربین آگاه شوید.

بانک نقشه دکل دوربین

مشاهده بیشتر نقشه ها
مشخصات دکل دوربین
ارتفاع
از 2 الی 30 متر
مونتاژ
اورلپی و فلنچی
پوشش
گالوانیزه گرم یا رنگ صنعتی
تعداد دوربین قابل نصب
به تعداد دلخواه
نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت نیک نور
مطالب مرتبط

احمد قاسمی

من قبلا دکل ۶ متری با بازوی یک متری از شما تهیه کردم و خیلی عالی بود لرزش نداشت . الان اگر دکل با بازوی ۶ متری بخوام و لرزش نداشت باشه.امکانش هست؟

ادمین سایت

سلام جناب قاسمی، دکل های دوربین به صورت سفارشی و طبق نیاز مشتری تولید می شود . با افزایش قطر دکل و ضخامت ورق مورد استفاده ایستایی دکل دوربین افزایش می یابد و هر دکلی قابل طراحی و تولید است

محمد خورشیدی

سلام. لیست قیمت

ادمین سایت

سلام جناب خورشیدی، همکاران من امروز باهاتون تماس میگیرند و راهنماییتون میکنند.

فرانک‌ اقبالی

تعداد دوربین ها و پرژکتورهای نصب شده روی این دکل ها محدودیت دارد؟

ادمین سایت

سلام خانم اقبالی، هیچ محدودیتی در نصب تعداد دوربین و پرژکتورها نیست

این صفحه را به اشتراک بگذارید